Borodin Quartet-Alexei Volodin

borodin

31. Uluslararası Ankara Müzik Festivali etkinlikleri kapsamında, Borodin Quartet ve Alexei Volodin, 15 Nisan’da MEB Şura Salonu’nda klasik müzik şöleni sunacak.

Borodin Quartet, 68. yıllarını kutlayan dünyanın en uzun soluklu, en önemli dörtlülerinden… 1945’de Rusya’da Moskova Konservatuvar dörtlüsü olarak kurulan topluluk, çelloda efsane isim Mirsdolav Rostropovitch, 1. ve 2. kemanlarda Rostislav Dubinsky ve  Nina Barshai, viyolada Rudolf Barshai’den kurulduğunda soğuk savaş döneminde bile  dünyanın en ünlü topluluklarından biriydi. Hatta Dmitri Shostakovich’in bile gönül verdiği topluluk şu anki kadrosu ile dünyanın en önemli salonlarının aranılan dörtlüsü…

Üstelik festivalde dörtlüye Rus ekolünün efsane piyanisti Alexei Voldin eşlik edecek. Rus piyano ekolünün günümüzdeki en önemli isimleri arasında yer alan Volodin, filozof bir müzisyen ve gerçek bir piyano virtüözü.

http://www.biletix.com/etkinlik/RSC07/ANKARA/tr

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gate io
13 saat önce

I may need your help. I tried many ways but couldn’t solve it, but after reading your article, I think you have a way to help me. I’m looking forward for your reply. Thanks.

gate io
2 gün önce

I may need your help. I tried many ways but couldn’t solve it, but after reading your article, I think you have a way to help me. I’m looking forward for your reply. Thanks.

binance sign up
5 gün önce

Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you. https://accounts.binance.com/en/register?ref=P9L9FQKY

criptomoedas
14 gün önce

Você pode ser mais específico sobre o conteúdo do seu artigo? Depois de lê-lo, ainda tenho algumas dúvidas. Espero que possa me ajudar.

gate io borsası
29 gün önce

I am sorting out relevant information about gate io recently, and I saw your article, and your creative ideas are of great help to me. However, I have doubts about some creative issues, can you answer them for me? I will continue to pay attention to your reply. Thanks.

lunc binance
1 ay önce

Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good.

haber
3 ay önce

Hey there, You have done a fantastic job. I will certainly digg it and personally recommend to my friends. I’m confident they’ll be benefited from this site.

7
0
Yorumlarınız bizim için önemli, lütfen yorum yapın.x